18/11/2021 – Leuven

  • 30CC Schouwburg – Bondgenotenlaan 21 – 3000 Leuven
  • 20u

PROGRAMMA

  • Philadelphia Overture – D. Brossé
  • Pianoconcerto N°5 in Es-groot op.73 – L. Van Beethoven
    I. Allegro
    II. Adagio un poco mosso
    III. Rondo (Allegro ma non troppo)
    Solist: Liebrecht Vanbeckevoort (piano) – Laureaat van de Koningin Elisabethwedstrijd


Pauze

  • El Olimpo de los diosos – O. Navarro
    – “Hermes” Dios mensajero de las fronteras
    – “Artemisa” Diosa de la naturaleza y animales salvajes
    – “Hades” Dios de los Muertos
    – “Poseidón” Dios del mar y los terremotos
    – “Deméter” Diosa de la Agricultura
    – “Hefesto” Dios del fuego y la forja
    – “Apolo” Dios de la mùsica, bellaza y perfección
    – “Afrodita” Diosa de la sexualidad, lujuria y deseo
    – “Ares y Atenea” Dioses de la guerra
    – “Zeus y Hera” Rey y Reina de los diosos
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

12/11/2021 – Fleurus

  • Église de Wanfercée-Baulet – Place Baïaux 24 – 6224 Fleurus
  • 20u

PROGRAMMA

  • Ouverture Die Weihe des Hauses – L v. Beethoven (transcr. Y. Segers)
  • Symfonisch Gedicht pour flûte et Orchestre – P. Benoit (arr. P. Vandenberghe)
    – Dwaallichten
    – Weemoed
    – Dwaallichtendans
    Solist: Yves Segers (Dwarsfluit)
  • An American in Paris – G. Gershwin (transcr. J. Schyns)
  • Hymn to the Fallen – J. Williams
  • Liberty Fanfare – J. Williams
  • Mars van het 1ste Lansiers – J. Marechal
  • Mars van het 2e Regiment Jagers te Voet – Humblet
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

04/11/2021 – Kerkrade

  • Parkstad Limburg Theaters – Theaterplein 30 – 6461 Kerkrade
  • 20u

PROGRAMMA

  • Varazioni Sinfoniche “non potho reposare” – H. Mertens
  • Requiem Future War – H. Mertens
  • Pushing the Limits – H. Mertens
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

27/10/2021 – Geel

  • CC de Werft – Werftstraat 32 – 2440 Geel
  • 20u

PROGRAMMA

  • Candide Overture – L. Bernstein
  • Rembrand’s Night Watch – C. Janssen
    Solist: David Van Maele (Es-klarinet)
  • Where Angels Fly – K. Houben


Pauze

  • Pushing the Limits – H. Mertens
  • Rondo Skolion – H. Mertens
  • Don Juan – R. Strauss
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

15/10/2021 – Aarschot

  • CC Het Gasthuis – Gasthuisstraat 22 – 3200 Aarschot
  • 20u

PROGRAMMA

  • Candide Overture – L. Bernstein
  • Dionysiaques – F. Schmitt
  • Danse Macabre – C. Saint Saëns
  • Danse funambulesque – J. Strens


Pauze

  • Overture to a pops concert – H. Mancini
  • Colorado Rockies – R. Galante
  • Spanish Dance nr 9 – E. Granados
  • Libertadores – O. Navarro
  • Mars van 6 TTR – F. Van Laer
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

01/10/2021 – Marche-en-Famenne

  • CC M-E-F – Chaussée de l’Ourthe 74 – 6900 Marche-en-Famenne
  • 20u
  • Direction: Capitaine-Commandant Chef de Musique Yves Segers
  • Direction: Adjudant-major Sous-chef de Musique Hans Demeurisse

PROGRAMMA

  • Overture Willem Tell – G. Rossini
  • A Brussels Requiem – B. Appermont
    Direction: Adjudant-major Sous-chef de Musique Hans Demeurisse
  • Danses Polovtsiennes – A. Borodin


Pauze

  • Danse Macabre – C. St Saëns
    Direction: Adjudant-major Sous-chef de Musique Hans Demeurisse
  • Latin American Symphonette – M. Gould
    – Rhumba
    – Tango
    Direction: Adjudant-major Sous-chef de Musique Hans Demeurisse
  • Libertadores – O. Navarro
  • Mars van het 4 Logistiek Batalon – G. Devenijns
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

30/09/2021 – Izegem

  • C.C. De Leest – Sint Jorisstrraat 62 – 8870 Izegem
  • 20u

PROGRAMMA

  • Overture Willem Tell – G. Rossini
  • A Brussels Requiem – B. Appermont
  • Danses Polovtsiennes – A. Borodin


Pauze

  • Danse Macabre – C. St Saëns
  • Latin American Symphonette – M. Gould
    – Rhumba
    – Tango
  • Libertadores – O. Navarro
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

Activiteiten van 2020 zijn hier.
Activiteiten van 2019 zijn hier.
Activiteiten van 2018 zijn hier.
Activiteiten van 2017 zijn hier.
Activiteiten van 2016 zijn hier.
Activiteiten van 2015 zijn hier.
Activiteiten van 2014 zijn hier.
Activiteiten van 2013 zijn hier.