30/09/2021 – Izegem

  • C.C. De Leest – Sint Jorisstrraat 62 – 8870 Izegem
  • 20u

PROGRAMMA

  • Overture Willem Tell – G. Rossini
  • A Brussels Requiem – B. Appermont
  • Danses Polovtsiennes – A. Borodin


Pauze

  • Danse Macabre – C. St Saëns
  • Latin American Symphonette – M. Gould
    – Rhumba
    – Tango
  • Libertadores – O. Navarro
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

01/10/2021 – Marche-en-Famenne

  • CC M-E-F – Chaussée de l’Ourthe 74 – 6900 Marche-en-Famenne
  • 20u
  • Direction: Capitaine-Commandant Chef de Musique Yves Segers
  • Direction: Adjudant-major Sous-chef de Musique Hans Demeurisse

PROGRAMMA

  • Overture Willem Tell – G. Rossini
  • A Brussels Requiem – B. Appermont
    Direction: Adjudant-major Sous-chef de Musique Hans Demeurisse
  • Danses Polovtsiennes – A. Borodin


Pauze

  • Danse Macabre – C. St Saëns
    Direction: Adjudant-major Sous-chef de Musique Hans Demeurisse
  • Latin American Symphonette – M. Gould
    – Rhumba
    – Tango
    Direction: Adjudant-major Sous-chef de Musique Hans Demeurisse
  • Libertadores – O. Navarro
  • Mars van het 4 Logistiek Batalon – G. Devenijns
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

15/10/2021 – Aarschot

  • CC Het Gasthuis – Gasthuisstraat 22 – 3200 Aarschot
  • 20u

PROGRAMMA

  • Candide Overture – L. Bernstein
  • Dionysiaques – F. Schmitt
  • Danse Macabre – C. Saint Saëns
  • Danse funambulesque – J. Strens


Pauze

  • Overture to a pops concert – H. Mancini
  • Colorado Rockies – R. Galante
  • Spanish Dance nr 9 – E. Granados
  • Libertadores – O. Navarro
  • Mars van 6 TTR – F. Van Laer
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

27/10/2021 – Geel

  • CC de Werft – Werftstraat 32 – 2440 Geel
  • 20u

PROGRAMMA

  • Candide Overture – L. Bernstein
  • Rembrand’s Night Watch – C. Janssen
    Soliste : David Van Maele (Petite clarinette)
  • Where Angels Fly – K. Houben


Pauze

  • Pushing the Limits – H. Mertens
  • Rondo Skolion – H. Mertens
  • Don Juan – R. Strauss
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

04/11/2021 – Kerkrade

  • Parkstad Limburg Theaters – Theaterplein 30 – 6461 Kerkrade
  • 20u

PROGRAMMA

  • Varazioni Sinfoniche “non potho reposare” – H. Mertens
  • Requiem Future War – H. Mertens
  • Pushing the Limits – H. Mertens
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

12/11/2021 – Fleurus

  • Église de Wanfercée-Baulet – Place Baïaux 24 – 6224 Fleurus
  • 20u

PROGRAMMA

  • Ouverture Die Weihe des Hauses – L v. Beethoven (transcr. Y. Segers)
  • Symfonisch Gedicht pour flûte et Orchestre – P. Benoit (arr. P. Vandenberghe)
    – Dwaallichten
    – Weemoed
    – Dwaallichtendans
    Solist: Yves Segers (Dwarsfluit)
  • An American in Paris – G. Gershwin (transcr. J. Schyns)
  • Hymn to the Fallen – J. Williams
  • Liberty Fanfare – J. Williams
  • Mars van het 1ste Lansiers – J. Marechal
  • Mars van het 2e Regiment Jagers te Voet – Humblet
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

18/11/2021 – Leuven

  • 30CC Schouwburg – Bondgenotenlaan 21 – 3000 Leuven
  • 20u

PROGRAMMA

  • Philadelphia Overture – D. Brossé
  • Pianoconcerto N°5 in Es-groot op.73 – L. Van Beethoven
    I. Allegro
    II. Adagio un poco mosso
    III. Rondo (Allegro ma non troppo)
    Solist: Liebrecht Vanbeckevoort (piano) – Laureaat van de Koningin Elisabethwedstrijd


Pauze

  • El Olimpo de los diosos – O. Navarro
    – “Hermes” Dios mensajero de las fronteras
    – “Artemisa” Diosa de la naturaleza y animales salvajes
    – “Hades” Dios de los Muertos
    – “Poseidón” Dios del mar y los terremotos
    – “Deméter” Diosa de la Agricultura
    – “Hefesto” Dios del fuego y la forja
    – “Apolo” Dios de la mùsica, bellaza y perfección
    – “Afrodita” Diosa de la sexualidad, lujuria y deseo
    – “Ares y Atenea” Dioses de la guerra
    – “Zeus y Hera” Rey y Reina de los diosos
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

30/11/2021 – Brussel BOZAR
Galaconcert

Georganiseerd onder de hoge bescherming van Admiraal Michel Hofman,
Vleugeladjudant van de Koning en Chef Defensie
door “De Vrienden van de Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen”

Ten bate van de Sociale Werken van Defensie

  • Paleis voor Schone Kunsten van Brussel
  • 20u

Gastdirigent: Maestro Dirk Brossé

PROGRAMMA

  • Brabançonne**
  • Egmont Overture** – Ludwig van Beethoven
  • DNA in Music for flute solo and orchestra** – Dirk Brossé
    Solist: Yves Segers (dwarsfluit)
  • Liber tango for flute solo and orchestra** – Dirk Brossé
    op een thema van Astor Piazzola
    Solist: Yves Segers (altfluit, dwarsfluit en piccolo)
  • El Golpe Fatal* – Dirk Brossé


Pauze

  • Die Weihe des Hauses* – Ludwig van Beethoven
    (Transcriptie: Yves Segers)
  • Für Elise at the Movies** – Dirk Brossé
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen* – Jean-Valentin Bender

* onder de leiding van Yves Segers
** onder de leiding van Dirk Brossé

Reservaties: later


02/12/2021 – Gent

  • Capitole – Graaf van Vlaanderenplein 5 – 9000 Gent
  • 20u

PROGRAMMA

  • Spanisch Dance nr 9 – E. Granados
  • Danzon nr 4 – A.Marquez
  • El Golpe Fatal – D. Brossé
  • La Boda de Luis Alonso – G. Gimenez
  • Andrès Contrabandista – Passo doble – O. Navarro


Pauze

  • Gastoptreden – Belle Perez
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

Voor verdere inlichtingen