21/12/2018 – Arlon
- Eglise Saint‐Martin
- Square Albert 1er, 31 – Arlon
- 20u
20/12/2018 – Geraardsbergen
- Arjaan Theater
- Zonnebloemstraat, 5 – 9500 Geraardsbergen
- 20u
13-14/12/2018 – Leopoldsburg
- Cultureel Centrum
- Kastanjedreef, 1 – 3970 Leopoldsburg
- 20u
PROGRAMMA
- Il Barbiere di Siviglia – Ouverture
G. Rossini
- Capriccio
C. Janssen
- I Shall Love But Thee
J. Van der Roost
Solist: Anneke Luyten (Sopraan)
- Selectie uit Duende
L.S. Alarcon
– I. Allegro giusto
– II. Animato
– IV. Tempo di buleria
|
- Air des Bijoux (Juwelenaria) uit Faust
Ch. Gounod
Solist: Anneke Luyten (Sopraan)
- Il colori della gioia – wereldcreatie
J. Van der Roost
Solist: Anneke Luyten (Sopraan)
- Capriccio Italien
P.I. Tchaikovski
- Mars van het 18e Bataljon Logistiek
F. Wantier
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
J.V. Bender
|
07/12/2018 – Brussel
Galaconcert ter gelegenheid van het Koningsfeest
en van de herdenking van het einde van de Eerste Wereldoorlog
Georganiseerd onder de hoge bescherming van Generaal Marc Compernol,
Vleugeladjudant van de Koning en Chef Defensie
door “De Vrienden van de Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen”
Ten bate van de Sociale Werken van Defensie
- 20u
- Paleis voor Schone Kunsten van Brussel
PROGRAMMA
- Ouverture Tervaete – Louis Gasia
- Behind the Lines: Cortège, Estaminet au Carrefour – Cecil Coles
- Berceuse Héroïque (opgedragen aan Koning Albert I) – Claude Debussy
- Le Carillon (opgedragen aan Koning Albert I) – Edward Elgar
Uitgevoerd ter nagedachtenis aan Lt-Gen Sir Adrian Carton de Wiart (Victoria Cross)
Solist: Emilie De Voght, sopraan
Pauze
- Le Drapeau belge (creatie tijdens een concert voor de verjaardag van Koning Albert I) – Edward Elgar
- In Flanders Fields the Poppies Grow – John Philip Sousa
- O Mio Babbino Caro – Giacomo Puccini
Solist en Recitante voor de drie werken: Emilie De Voght, sopraan
- Le Tombeau de Couperin – Maurice Ravel
- The Planets: Mars, the Bringer of War – Gustav Holst
- Mars van de Veteranen van Koning Albert I – Jos Hanniken
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender
|
Gewone reservaties
via Bozar
Tel.: 02/507 82 00
Email: tickets@bozar.be
www.bozar.be
Prijzen der plaatsen
Categorie I: 40 €
Categorie II: 30 €
Categorie III: 20 €
Categorie IV: 10 €
Groupskortingen:
Min 10 personen: 10%
Min 30 personen: 20%
|
Reservaties VIP
via AMRG
1 plaats van Cat I en 1 drankje tijdens de pauze:
49 € per persoon
|
Receptie na het concert
via AMRG
Zaal Terarken
21 € per persoon
|
Te storten vóór 22 november 2018
op rekening BE96 0012 2399 5005
van de VZW “De Vrienden van de KMG”
De storting geldt als inschrijving
(Geen groepskortingen)
VIP-tickets worden na 26 november verzonden
|
Met de steun van:
09/11/2018 – Brussel Koninklijk Paleis
08/11/2018 – Zele
- AGB De Wiek
- Dendermondebaan 8 – 9240 Zele
- 20u
PROGRAMMA
- Rituele Vuurdans uit “El amor Brujo”
M. De Falla
- Le tombeau de Couperin
M. Ravel
– Prélude
– Forlane
– Rigaudon
- Lament for the Common Man
B. Picqueur
Solist: Vlad Weverbergh (Basklarinet)
- I Shall Love But Thee
J. Van der Roost
Solist: Emilie De Voght (Sopraan)
|
- In Flanders Fields
J.Ph. Sousa
Solist: Emilie De Voght (Sopraan)
- O Mio babbino Caro
G. Puccini
Solist: Emilie De Voght (Sopraan)
- Berceuse Héroique
C. Debussy
- Toccata en Fuga in re mineur
J.S. Bach
- Mars van het 2de Regiment Gidsen
E. Simar
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
J.V. Bender
|
26/10/2018 – Fleurus
- Église Saint-Pierre De Wanfercée-Baulet
- Place Baïaux, 24 – 6224 Fleurus
- 20u
25/10/2018 – Leuven
- Stadsschouwburg
- Bondgenotenlaan, 21 – Leuven
- 20u
- Soliste: Roeland Hendrikx – Clarinet
18/10/2018 – Maldegem
10&12/10/2018 – Marche-en-Famenne
05/10/2018 – Zaventem
Georganiseerd door de Medische Dienst
- C.C. DE Factory
- W. Lambertsraat
- 20u
PROGRAMMA
- Also sprach Zarathustra, Ouverture
R. Strauss
- L’Ombre du Vent – L. Bômont
– Le cimetière des livres oubliés
– Pénélope et Julian
– Villa Aldaya
- Romeo et Juliet – Suite
S. Prokofiev
– Tableau
– Morning Dance
– At Friar Laurence’s
– Gavotte
– The Montagues and Capulets
|
- Symphony n°1 “The Lord of the Rings”
J. de Meij
– Gandalf (The Wizard)
– Lothlórien (The Elvenwood)
– Gallum
– Journey in the Dark
– Hobbits
- Mars van de Medische Dienst
R. de Ceuninck
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
(J.V. Bender)
|
27/09/2018 – Brussel
Eerbetoonconcert aan Yves Segers
georganiseerd ter gelegenheid van 10 jaar dirigentschap
aan het hoofd van de Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen
- 20u
- Koninklijk Conservatorium Brussel
Regentschapsstraat, 30 – 1000 Brussel
PROGRAMMA
- La Grotte de Fingal, Ouverture – Félix Mendelssohn
- Concerto for saxophone – Frigyes Hidas
Solist: Norbert Nozy – Saxofoon
- Concerto for flute and wind orchestra – Derek Bourgeois
Solist: Valérie Debaele – Dwarsfluit
- Itinérances Temporelles – André Waignein
- Travel Music – Robert Groslot
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender
|
Reservatie: Concert en receptie na het concert
25 € per persoon
Te storten vóór 20 september 2018
Op rekening BE96 0012 2399 5005 van de VZW “De Vrienden van de KMG”
De storting geldt als inschrijving en plaatsen zullen in
chronologische volgorde van overdrachten toegewezen worden.
De genummerde tickets liggen dezelfde avond ter uwer beschikking aan de ingang vanaf 19u15.
20/09/2018 – Izegem
14/09/2018 – Heist-Op-Den-Berg
09/07/2018 – Oostende
- Kursaal Oostende
- Monacoplein – 8400 Oostende
- 20u
07/06/2018 – Hasselt
- Cultuurcentrum
- Kunstlaan, 5
- 20u
PROGRAMMA
- Festive Overture
(D. Shostakovich)
- Spotlights for Saxophone Quartet and Concert Band
(Th. Doss)
– Koen Maas: Sopraan Saxofoon
– Pieter Pellens: Alt Saxofoon
– Piet Rebel: Tenor Saxofoon
– Raf Minten: Bariton Saxofoon
- Bach by Bl!ndman
- Scaramouche – D. Milhaud
Solist: Bl!ndman Sax
|
- Symphony n°1
The Lord of the Rings
(J. de Meij)
- Mars van het 11e Linie Regiment
(A. Hansotte)
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
(J.V. Bender)
|
31/05/2018 – Gent
- Zaal Capitole
- Graaf van Vlaanderenplein, 5
- 20u
PROGRAMMA
- Symphony n°1
The Lord of the Rings
(J. de Meij)
|
- Gastoptreden: Jo Lemaire
– C’est mon bateau
– La mer
– Heimwee
– Naar huis
– La vie en rose
– Padam
– Nathalia
– Non, je ne regrette rien
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
(J.V. Bender)
|
25/05/2018 – Tervueren
PROGRAMMA
- Dahomese Rapsodie
(A. De Boeck)
- Concerto voor Euphonium
(F. Glorieux)
Soliste : Glenn Van Looy
|
- Duende
(L.S. Alarcón)
- West Side Story Symphonie Dances
(L. Bernstein)
- Mars van het 6e Artillerie Regiment
(R. De Ceuninck)
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
(J.V. Bender)
|
16/05/2018 – Berlaar
PROGRAMMA
- Star Wars
(J. Williams)
- Travel Music
(R. Groslot)
- Cape Horn
(O.M. Schwartz)
Solist: Anthony Devriendt, Hoorn
|
- West Side Story Symphonic Dances
(L. Bernstein)
- Robin Hood, Prince of Thieves
(M. Kamen)
- Mars van het Eerste Logistiek Centrum
(E. Geeraerts)
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
(J.V. Bender)
|
04/05/2018 – Welkenraedt
- 19u
- Openluchtconcert op de Grote Markt Welkenraedt
PROGRAMMA
- Leichte Cavalerie
(F. Von Suppe)
- Carnaval Romain, Ouverture
(H. Berlioz)
- Mars, from the Panets
(G. Holst)
- La Gazza Ladra, Ouverture
(G. Rossini)
- Mars: 3e Escadron et 6e Escadron
(A. Prévost)
|
- Candide, Ouverture
(L. Bernstein)
- Guillaume Tell, Ouverture
(G. Rossini)
- Cadences de Cavalerie
(A. Prévost)
– au Pas
– au Trot
– au Galop
- Danza Final de Estancia
(A Ginastera)
- Les Toréadors (Carmen)
(G. Bizet)
- Marche des Vétérans du Roi Albert I
(J. Hanniken)
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
(J.V. Bender)
|
03/05/2018 – Nieuwpoort
PROGRAMMA
- Pique Dame, Overture
(F. von Suppé)
- Concerto voor piano
(E. Grieg)
Solist: Jennifer De Hooghe
|
- 8e Symphonie
(A. Dvorák)
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
(J.V. Bender)
|
26/04/2018 – Brussel
- Koninklijk Muziekconservatorium
- Regentschapstraat, 30 – 1000 Brussel
- 20u
PROGRAMMA
- Carnaval Romain, Ouverture
(H. Berlioz)
- Concerto pour violoncelle
(A. Dvorák)
Solist: Elia Cohen Weissert
|
- Rapsodie polyrythmique:
Saturnale – Intermède – Carnaval d’été
(J. Stens)
- Fantasmagorie
(A. Kosmicki)
- Mars van het 1ste Regiment Gidsen
(J.V. Bender)
|
05/04/2018 – Blankenberge
08/03/2018 – Lokeren
- Cultureel Centrum
- Kerkplein
- 20u
15/03/2018 – Sittard (Nederland)
Project Lord of the Rings
02/15/2018 – Brussels
- Conservatoire Royal de Bruxelles
- Rue de la Régence, 30 – 1000 Brussels
- 20h
Activiteiten van 2017 zijn hier.
Activiteiten van 2016 zijn hier.
Activiteiten van 2015 zijn hier.
Activiteiten van 2014 zijn hier.
Activiteiten van 2013 zijn hier.