25/10/2019 – Zaventem

Georganiseerd door de Medische Dienst

  • C.C. DE Factory
  • W. Lambertsraat
  • 20u

PROGRAMMA

  • Conclusion – J. Segers
  • Benvenuta – F. Devreese
    – Dream
    – Habanera
    – Waltz
    – Tango
  • Symphonie fantastique: Droom van een heksensabbat – H. Berlioz
  • Ouverture uit Orphee aux enfers – J. Offenbach


Pauze

  • Ozark Henry en de Gidsen
  • Mars van de Medische Dienst – R. de Ceuninck
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

Gala


24/10/2019 – Leuven

  • CC Ter Vesten – Gravenplein 2 – 9120 Beveren
  • 20u

PROGRAMMA

  • Essay for Horn – J. Segers
    Solist: Anthony Devriendt – hoorn
  • Cape Horn – Otto M. Schwarz
    Solist: Anthony Devriendt – hoorn
  • Benvenuta Suite – F. Devreese
    – Dream
    – Habanera
    – Waltz
    – Tango
  • Conclusion – J. Segers


Pauze

  • Symphonie Fantastique – H. Berlioz
    – Mijmeringen-Hartstochten
    – Een bal
    – Scène op de velden
    – Gang naar het schavot
    – Droom van een hekensabbat
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

17/10/2019 – Hamme


04/10/2019 – Marche en Famenne

  • CC MeF – Chaussée de l’Ourthe 74 – 6900 Marche-en-Famenne
  • 20u

PROGRAMMA

  • Ouverture Banditenstreiche – F. von Suppé
  • Symphonic Variants – J. Curnow
    Solist: Simon Lequy – euphonium
  • Carnaval Romain – H. Berlioz


Pauze

  • Selections de l’operette “Der Vogelhändler” – C. Zeller
  • Concerto pour tuba et orchestre d’harmonie, opus 139 – J. Salgueiro
    Solist: Jean Xhonneux – tuba basse
  • Ouverture d’ “Orphée aux enfers” – J. Offenbach
  • Marche du 4e Bataillon Logistique – G. Devenijns
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

27/09/2019 – Aarschot

  • CC Het Gasthuis – Gasthuisstraat 22 – 3200 Aarschot
  • 20u

PROGRAMMA

  • La grotte de Fingal – F. Mendelssohn
  • Concerto III – O. Navarro
    Solist: David Van Maele – Klarinet si b en Mi b
  • Hongaarse rapsodie N°2 – F. Liszt


Pauze

  • London Proms Overture – F. Glorieux
  • Ardross Castle uit Hymn of the Highlands – P. Sparke
  • Fantasy on “Rule Brittania” – J. Hartmann
    Solist: Raf Van Looveren – Kornet
  • Hymn to the fallen – J. Williams
  • Pump and Circumstance N°1 – E. Elgar
  • Marche of the British Grenadeer Guards
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

24/09/2019 – Geel

  • CC de Werft – Werftstraat 32 – 2440 Geel
  • 20u

PROGRAMMA

  • La grotte de Fingal – F. Mendelssohn
  • Concerto III – O. Navarro
    Solist: David Van Maele – Klarinet si b en Mi b
  • Hongaarse rapsodie N°2 – F. Liszt


Pauze

  • London Proms Overture – F. Glorieux
  • Ardross Castle uit Hymn of the Highlands – P. Sparke
  • Fantasy on “Rule Brittania” – J. Hartmann
    Solist: Raf Van Looveren – Kornet
  • Hymn to the fallen – J. Williams
  • Pump and Circumstance N°1 – E. Elgar
  • Marche of the British Grenadeer Guards
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

14/09/2019 – Beveren

  • ColCC Ter Vesten – Gravenplein 2 – 9120 Beveren
  • 20u

PROGRAMMA

  • Dichter en Boer – F. von Suppé
  • Hongaarse Rapsodie n°2 – F. Liszt
  • Valse sacrée – F. Devreese
  • Conclusion – J. Segers
  • Hongaarse Mars – H. Berlioz


Pauze

  • Fanfare for the Common Man – A. Copland
  • Grande Valse brillante – F. Chopin
  • Pearl Harbor – H. Zimmer
  • Hymn to the fallen – J. Williams
  • Fête polonaise – R. Chabrier
  • Marche de la libération – S. Poulain
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

12/09/2019 – Binche

  • Collégiale Saint-Ursmer – Rue des Promenades – 7130 Binche
  • 19u30

PROGRAMMA

  • Poète et Paysan – F. von Suppé
  • Rapsodie hongroise n°2 – F. Liszt
  • Valse sacrée – F. Devreese
  • Marche hongroise – H. Berlioz
  • Grande Valse brillante – F. Chopin


Pauze

  • Fanfare for the Common Man – A. Copland
  • Fête polonaise – R. Chabrier
  • Pearl Harbour – J. Williams
  • Hymn to the fallen – J. Williams
  • Fantaisie Binche – S. Poulain
  • Marche de la libération – S. Poulain
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

06/09/2019 – Zevenkerken

  • Zevenkerken 4 – 8200 Sint-Andries
  • 20u

PROGRAMMA

  • La grotte de fingal – F. Mendelssohn
  • Praeludium et Fuga – J.S Bach
  • Concertino für Englich Horn und Orchester – G. Donizetti
    Solist: D. Vandenabeele – Engelse Hoorn
  • Canterbury Choral – J. Van der Roost
  • Dona Nobis Pacem: “Give us Peace” – Arr. T. Huggens
  • L’ombre du vent:
    – Le cimetière des livres oubliés – L. Bômont
    – Pénélope and Julian
    – Villa Aldaya
  • Uit de Schilderijententoonstelling: Grote Poort van Kiev – M. Moussorgski
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

15-16/07/2019 – Innsbruck (Oostenrijk)

  • Innsbrucker Promenadenkonzerte 2019
  • 20u

PROGRAMMA 15/07

  • Ouverture Der Vogelhändler – C. Zeller
  • Die Moldau – B. Smetana
  • Fantasy on a Tyrolean song – J.B. Arban
    1ste soloist cornet: Raf Van Looveren
  • Slavische Tanz n°8 – A. Dvorak
  • Le lac des Cygnes – P.I. Tsjaikovsky
    – Scène
    – Valse
    – Danse des Cygnes
    – Danse Napolitaine
    – Mazurka
  • Ouverture Leichte Kavallerie – F. von Suppé
    mit Trompetenkorps von der Musikkapelle Belgische Gidsen – transcr. Yves Segers
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

PROGRAMMA 16/07

  • Carnaval Romain – H. Berlioz
  • A Rainfall on Pink City – R. Groslot
  • I shall love but thee – J. Van der Roost
    Soloist soprano: Anneke Luyten
  • Juwelenaria – Ch. Gounod
    Soloist soprano: Anneke Luyten
  • Pini di Roma – O. Respighi
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

04/07/2019 – Gent

  • Zaal Miry, Conservatorium
  • Hoogpoort 64
  • 20u
  • 51St International Horn Symposium

PROGRAMMA

  • Introduction and Main Event – K. Turner
    Solisten: the Hornet Quartet and soloists
  • Essay for Horn and Band – J. Segers
    Solist: Anthony Devriendt
  • Cape Horn – O. Schwarz
    Solist: Johannes Hinterholzer
  • Mars van de Ardense Jagers – A. Wilmet


Pauze

  • Till Eulenspiegels Lustige Streiche – R. Strauss
    (Transcr. J. Schyns)
  • Morceau de Concert – C. Saint-Saens
    Solist: Eliz Erkalp
  • Il Vento della Vita – H. Mertens
    Solisten: Anthony Devriendt, Devriendt, Kerry Turner, Kristina Masher-Turner, Michał Szcerba, Piotr Kowalski, Margaux Ortman
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

21/06/2019 – Braine

  • Centre Culturel
  • Rue Jens Hans 4 – 1420 Braine L’Alleud
  • 20u

PROGRAMMA

  • Danse Folâtre – C.T. Smith
  • Blue Bells Of Scotland – A. Pryor
    Solo Trombone: Tom Verschoore
  • Belkis, Regina Di Saba – O. Respighi
    – Il Sogno di Salomone
    – Danza Guerresca
    – La Danza di Belkis All’Aurora
    – Danza Orgiastica


Pauze

  • Carmen: Suite N°1 – G. Bizet
    – Prélude
    – Aragonaise
    – Intermezzo
    – Les Dragons d’Alcala
    – Les Toréadors
  • La Virgen de la Macarena – B. Bautista Monterde
    Solo Trompette: Bert Van Thienen
  • España – E. Chabrier
  • La Utielana – L. Serrano Alarcón
  • Royal 4 – M. Dubois
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

Braine


11/06/2019 – Breda (NL)

  • Spanjaardsgatfestival Openluchtconcert
  • Kasteelplein
  • 20u

PROGRAMMA

  • Ouverture Le Carnaval Romain – H. Berlioz
  • Symphonie Fantastique – H. Berlioz
    – Mijmeringen – Hartstochten
    – Een bal
    – Scène op de velden
    – Gang naar het schavot
    – Droom van een heksensabbat
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

06/06/2019 – Gent

  • Capitole
  • Graaf van Vlaanderenplein 5
  • 20u

PROGRAMMA

  • El olimpo de los dioses – O. Navarro


Entracte

  • Optreden Ozark Henry – Intervention Ozark Henry
    A dream that never stops
    – Indian Summer
    – Do you love me
    – At Sea
    – Heroes
    – This one’s for you
    – (Bis: I’m your sacrifice)
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

Galaconcert


23/05/2019 – Hasselt

  • CCHA
  • Kunstlaan 5
  • 20u

PROGRAMMA

Koninklijke Militaire Kapel Johan Willem Friso

  • Fra Diavolo – D. Auber
  • Extreme Make-Over – J. De Meij
  • Monuments of the Netherlands – L. Andriessen
  • Nederlandse Medley – J. Staps


Pauze

Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen

  • De getemde feeks – J. Wagenaar
  • Armeense Rapsodie – E. De Boer
  • Danse Funambulesque – J. Strens
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender


Final

  • Mars van de Belgische Parachutisten – P. Leemans
  • Leichte Cavalerie – F. von Suppé
  • Limburgs Volkslied

15/05/2019 – Halle

  • C.C. ‘t Schaliken
  • Grote Markt 35
  • 20u

PROGRAMMA

  • Ouverture uit De getemde feeks – J. Waegenaer
  • Enigma Variaties – E. Elgar
    – Thema: Andante
    – Variatie 1 – Caroline Alice Elgar – L’istesso tempo Andante
    – Variatie 4 – William Meath Baker – Allegro di Molto
    – Variatie 5 – Richard Penrose Arnold – Moderato
    – Variatie 11 – George Robertson Sinclair – Allegro di Molto
    – Variatie 9 – Nimrod – Adagio
    – Variatie 14 – Finale Edoe – Allegro
  • Selectie uit Het zwanenmeer – P.I. Tsjaikovsky
    – Scène
    – Valse
    – Danse des cygnes
    – Danse napolitaine
    – Mazurka
  • Toccata en Fuga – J.S. Bach
  • Ouverture 1812 – P.I. Tsjaikovsky
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

26/04/2019 – Assen (NL)

  • CC De Nieuwe Kolk
  • Weiersstraat 1
  • 1uh30

PROGRAMMA

  • La Muette de Portici
    D.F.E. Auber
  • Capriccio
    C. Janssens
  • L’Oiseau de feu
    I. Stravinsky
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender
  • Mars van de Parachutisten
    P. Leemans
  • Ouverture Leichte Kavallerie
    F. von Suppé

25/04/2019 – Brussel

  • Koninklijk Muziekconservatorium
  • Regentschapstraat, 30 – 1000 Brussel
  • 20u

PROGRAMMA

  • Fanfare et Labyrinthe
    B. de Jaer
  • Piccolo concerto
    R. Groslot
    Solist: Bárbara Gálvez Casero (Piccolo)
  • Capriccio
    C. Janssen
  • Basson Concerto in d minor
    A. Vivaldi
    Solist: Dakis Mavroudes Troullos (Fagot)
  • Mouvements frénétiques
    A. Kosmicki
  • The Ruins of Palmyra
    A. Molookpou
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

28/03/2019 – Leuven

  • LUCA Campus Lemmens – Concertzaal
  • Lemmensberg 3 – 3000 Leuven
  • 20u

PROGRAMMA

  • Godspeed
    S. Melillo
  • L’Amour des Trois Oranges (Suite Symphonique)
    S. Prokofiev (Transcr. Toon Rutten)
    – Les Ridicules
    – Le Magicien Tchélio et Fata Morgana jouent aux cartes (Scène infernale)
    – Marche
    – Scherzo
    – Le Prince et la Princesse
    – La Fuite
  • I Shall Love But Thee
    J. Van der Roost
    (Solist: Sopraan Kelly Poukens)
  • East Coast Pictures
    N. Hess
    – Shelter Island
    – The Catskills
    – New York
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

22/02/2019 – Tielt

  • JOC Tielt
  • Generaal Mazeckplein 5 – 8700 Tielt
  • 19u30

PROGRAMMA

  • Grand Fanfare
    G. Castro d’Addona
  • Music Of The Spheres
    Ph. Sparke
    Dirigent: Onderkapelmeester Hans Demeurisse
  • Up to No Good
    B. Baumgardner
    Solist: Stephan Vermeersch (basklarinet)
  • Concerto III
    O. Navarro
    Gastdirigent: Oscar Navarro
    Solist: David Van Maele (klarinet Eb en Bb)
  • Till Eulenspiegels lustige Streiche
    R. Strauss
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

21/02/2019 – Tielt

  • JOC Tielt
  • Generaal Mazeckplein 5 – 8700 Tielt
  • 20u

PROGRAMMA

  • Ouverture Leichte Kavallerie
    F. von Suppé
  • Moto Perpetuo
    N. Paganini
  • Capriccio
    C. Jannsen
    Dirigent: Onderkapelmeester Hans Demeurisse
  • Rhapsodie
    A. Ciesla
    Solist: Philippe Berrod
  • Concerto II
    O. Navarro
    Gastdirigent: Oscar Navarro
    Solist: Juan Ferrer
  • Slavische Mars
    P.I. Tchaikovsky
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

14/02/2019 – Brussel

  • Koninklijk Muziekconservatorium
  • Regentschapstraat, 30 – 1000 Brussel
  • 20u

PROGRAMMA

  • Open space (wereldcreatie)
    M. Dupont
  • Guernica
    J.F. Michel
  • Concerto for trumpet
    A. Arutiunian
    Solist: Rubén Zapater Maestre (trompet)
    Transcr. José Schyns
  • Introduction, theme and variations for clarinet and orchestra
    G. Rossini
    Solist: Emanuele Mammarella (klarinet)
  • Till Eulenspiegels lustige Streiche
    R. Strauss
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

25/01/2019 – Herentals

  • Cultuurcentrum ‘t Schaliken
  • Grote Markt 35 – 2200 Herentals
  • 20u

PROGRAMMA

  • Grand Fanfare
    G. Castro d’Addona
  • Dance of the hours
    A. Ponchielli
  • Festmusik der stadt wien
    R. Strauss
  • L’invitation à la valse
    C.M. Weber
  • Perpetuum mobile
    J. Strauss
  • Ouverture to a pops concert
    H. Mancini
  • An der Schönen Blauen Donau
    J. Strauss
  • Wiener Bürger Walzer
    C.M. Ziehrer
  • Mars van het 29 Bat. Log
    A. Depestel
    Voorheen Mars van de Logistieke Divisie (QMT)
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

Activiteiten van 2018 zijn hier.
Activiteiten van 2017 zijn hier.
Activiteiten van 2016 zijn hier.
Activiteiten van 2015 zijn hier.
Activiteiten van 2014 zijn hier.
Activiteiten van 2013 zijn hier.