21/12/2018 – Arlon

  • Eglise Saint‐Martin
  • Square Albert 1er, 31 – Arlon
  • 20u

20/12/2018 – Geraardsbergen

  • Arjaan Theater
  • Zonnebloemstraat, 5 – 9500 Geraardsbergen
  • 20u

13-14/12/2018 – Leopoldsburg

  • Cultureel Centrum
  • Kastanjedreef, 1 – 3970 Leopoldsburg
  • 20u

PROGRAMMA

  • Il Barbiere di Siviglia – Ouverture
    G. Rossini
  • Capriccio
    C. Janssen
  • I Shall Love But Thee
    J. Van der Roost
    Solist: Anneke Luyten (Sopraan)
  • Selectie uit Duende
    L.S. Alarcon
    – I. Allegro giusto
    – II. Animato
    – IV. Tempo di buleria
  • Air des Bijoux (Juwelenaria) uit Faust
    Ch. Gounod
    Solist: Anneke Luyten (Sopraan)
  • Il colori della gioia – wereldcreatie
    J. Van der Roost
    Solist: Anneke Luyten (Sopraan)
  • Capriccio Italien
    P.I. Tchaikovski
  • Mars van het 18e Bataljon Logistiek
    F. Wantier
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

07/12/2018 – Brussel
Galaconcert ter gelegenheid van het Koningsfeest
en van de herdenking van het einde van de Eerste Wereldoorlog

Georganiseerd onder de hoge bescherming van Generaal Marc Compernol,
Vleugeladjudant van de Koning en Chef Defensie
door “De Vrienden van de Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen”

Ten bate van de Sociale Werken van Defensie

Gala

  • 20u
  • Paleis voor Schone Kunsten van Brussel

PROGRAMMA

  • Ouverture Tervaete – Louis Gasia
  • Behind the Lines: Cortège, Estaminet au Carrefour – Cecil Coles
  • Berceuse Héroïque (opgedragen aan Koning Albert I) – Claude Debussy
  • Le Carillon (opgedragen aan Koning Albert I) – Edward Elgar
    Uitgevoerd ter nagedachtenis aan Lt-Gen Sir Adrian Carton de Wiart (Victoria Cross)
    Solist: Emilie De Voght, sopraan


Pauze

  • Le Drapeau belge (creatie tijdens een concert voor de verjaardag van Koning Albert I) – Edward Elgar
  • In Flanders Fields the Poppies Grow – John Philip Sousa
  • O Mio Babbino Caro – Giacomo Puccini


Solist en Recitante voor de drie werken: Emilie De Voght, sopraan

  • Le Tombeau de Couperin – Maurice Ravel
  • The Planets: Mars, the Bringer of War – Gustav Holst
  • Mars van de Veteranen van Koning Albert I – Jos Hanniken
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

Gewone reservaties
via Bozar

Tel.: 02/507 82 00
Email: tickets@bozar.be
www.bozar.be

Prijzen der plaatsen
Categorie I: 40 €
Categorie II: 30 €
Categorie III: 20 €
Categorie IV: 10 €
Groupskortingen:
Min 10 personen: 10%
Min 30 personen: 20%


Reservaties VIP
via AMRG

1 plaats van Cat I en 1 drankje tijdens de pauze:
49 € per persoon


Receptie na het concert
via AMRG

Zaal Terarken

21 € per persoon


Te storten vóór 22 november 2018
op rekening BE96 0012 2399 5005
van de VZW “De Vrienden van de KMG”

De storting geldt als inschrijving
(Geen groepskortingen)
VIP-tickets worden na 26 november verzonden

Met de steun van:

LOGO+Baseline_Multibrand-01


09/11/2018 – Brussel Koninklijk Paleis


08/11/2018 – Zele

  • AGB De Wiek
  • Dendermondebaan 8 – 9240 Zele
  • 20u

PROGRAMMA

  • Rituele Vuurdans uit “El amor Brujo”
    M. De Falla
  • Le tombeau de Couperin
    M. Ravel
    – Prélude
    – Forlane
    – Rigaudon
  • Lament for the Common Man
    B. Picqueur
    Solist: Vlad Weverbergh (Basklarinet)
  • I Shall Love But Thee
    J. Van der Roost
    Solist: Emilie De Voght (Sopraan)
  • In Flanders Fields
    J.Ph. Sousa
    Solist: Emilie De Voght (Sopraan)
  • O Mio babbino Caro
    G. Puccini
    Solist: Emilie De Voght (Sopraan)
  • Berceuse Héroique
    C. Debussy
  • Toccata en Fuga in re mineur
    J.S. Bach
  • Mars van het 2de Regiment Gidsen
    E. Simar
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

26/10/2018 – Fleurus

  • Église Saint-Pierre De Wanfercée-Baulet
  • Place Baïaux, 24 – 6224 Fleurus
  • 20u

affiche-guides_26_oct


25/10/2018 – Leuven

  • Stadsschouwburg
  • Bondgenotenlaan, 21 – Leuven
  • 20u
  • Soliste: Roeland Hendrikx – Clarinet

18/10/2018 – Maldegem


10&12/10/2018 – Marche-en-Famenne


05/10/2018 – Zaventem

Georganiseerd door de Medische Dienst

  • C.C. DE Factory
  • W. Lambertsraat
  • 20 h

PROGRAMMA

  • Also sprach Zarathustra, Ouverture
    R. Strauss
  • L’Ombre du Vent – L. Bômont
    – Le cimetière des livres oubliés
    – Pénélope et Julian
    – Villa Aldaya
  • Romeo et Juliet – Suite
    S. Prokofiev
    – Tableau
    – Morning Dance
    – At Friar Laurence’s
    – Gavotte
    – The Montagues and Capulets
  • Symphony n°1 “The Lord of the Rings”
    J. de Meij
    – Gandalf (The Wizard)
    – Lothlórien (The Elvenwood)
    – Gallum
    – Journey in the Dark
    – Hobbits
  • Mars van de Medische Dienst
    R. de Ceuninck
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    (J.V. Bender)

Zaventem

27/09/2018 – Brussel
Eerbetoonconcert aan Yves Segers

georganiseerd ter gelegenheid van 10 jaar dirigentschap
aan het hoofd van de Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen

Segers

  • 20u
  • Koninklijk Conservatorium Brussel
    Regentschapsstraat, 30 – 1000 Brussel

PROGRAMMA

  • La Grotte de Fingal, Ouverture – Félix Mendelssohn
  • Concerto for saxophone – Frigyes Hidas
    Solist: Norbert Nozy – Saxofoon
  • Concerto for flute and wind orchestra – Derek Bourgeois
    Solist: Valérie Debaele – Dwarsfluit
  • Itinérances Temporelles – André Waignein
  • Travel Music – Robert Groslot
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender


Reservatie: Concert en receptie na het concert

25 € per persoon

Te storten vóór 20 september 2018
Op rekening BE96 0012 2399 5005 van de VZW “De Vrienden van de KMG”

De storting geldt als inschrijving en plaatsen zullen in
chronologische volgorde van overdrachten toegewezen worden.
De genummerde tickets liggen dezelfde avond ter uwer beschikking aan de ingang vanaf 19u15.


20/09/2018 – Izegem


14/09/2018 – Heist-Op-Den-Berg


09/07/2018 – Oostende

  • Kursaal Oostende
  • Monacoplein – 8400 Oostende
  • 20u

07/06/2018 – Hasselt

  • Cultuurcentrum
  • Kunstlaan, 5
  • 20u

Hasselt

PROGRAMMA

  • Festive Overture
    (D. Shostakovich)
  • Spotlights for Saxophone Quartet and Concert Band
    (Th. Doss)
    – Koen Maas: Sopraan Saxofoon
    – Pieter Pellens: Alt Saxofoon
    – Piet Rebel: Tenor Saxofoon
    – Raf Minten: Bariton Saxofoon
  • Bach by Bl!ndman
  • Scaramouche – D. Milhaud
    Solist: Bl!ndman Sax
  • Symphony n°1
    The Lord of the Rings
    (J. de Meij)
  • Mars van het 11e Linie Regiment
    (A. Hansotte)
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    (J.V. Bender)

31/05/2018 – Gent

  • Zaal Capitole
  • Graaf van Vlaanderenplein, 5
  • 20u

PROGRAMMA

  • Symphony n°1
    The Lord of the Rings
    (J. de Meij)
  • Gastoptreden: Jo Lemaire
    – C’est mon bateau
    – La mer
    – Heimwee
    – Naar huis
    – La vie en rose
    – Padam
    – Nathalia
    – Non, je ne regrette rien
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    (J.V. Bender)

Jo_Lemaire


25/05/2018 – Tervueren

  • 20u

PROGRAMMA

  • Dahomese Rapsodie
    (A. De Boeck)
  • Concerto voor Euphonium
    (F. Glorieux)
    Soliste : Glenn Van Looy
  • Duende
    (L.S. Alarcón)
  • West Side Story Symphonie Dances
    (L. Bernstein)
  • Mars van het 6e Artillerie Regiment
    (R. De Ceuninck)
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    (J.V. Bender)

16/05/2018 – Berlaar

  • Sint-Pieterskerk
  • 20 h

PROGRAMMA

  • Star Wars
    (J. Williams)
  • Travel Music
    (R. Groslot)
  • Cape Horn
    (O.M. Schwartz)
    Solist: Anthony Devriendt, Hoorn
  • West Side Story Symphonic Dances
    (L. Bernstein)
  • Robin Hood, Prince of Thieves
    (M. Kamen)
  • Mars van het Eerste Logistiek Centrum
    (E. Geeraerts)
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    (J.V. Bender)

Berlaar


04/05/2018 – Welkenraedt

  • 19u
  • Openluchtconcert op de Grote Markt Welkenraedt

PROGRAMMA

  • Leichte Cavalerie
    (F. Von Suppe)
  • Carnaval Romain, Ouverture
    (H. Berlioz)
  • Mars, from the Panets
    (G. Holst)
  • La Gazza Ladra, Ouverture
    (G. Rossini)
  • Mars: 3e Escadron et 6e Escadron
    (A. Prévost)
  • Candide, Ouverture
    (L. Bernstein)
  • Guillaume Tell, Ouverture
    (G. Rossini)
  • Cadences de Cavalerie
    (A. Prévost)
    – au Pas
    – au Trot
    – au Galop
  • Danza Final de Estancia
    (A Ginastera)
  • Les Toréadors (Carmen)
    (G. Bizet)
  • Marche des Vétérans du Roi Albert I
    (J. Hanniken)
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    (J.V. Bender)

03/05/2018 – Nieuwpoort

  • Centrum Ysara
  • 20u

PROGRAMMA

  • Pique Dame, Overture
    (F. von Suppé)
  • Concerto voor piano
    (E. Grieg)
    Solist: Jennifer De Hooghe
  • 8e Symphonie
    (A. Dvorák)
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    (J.V. Bender)

26/04/2018 – Brussel

  • Koninklijk Muziekconservatorium
  • Regentschapstraat, 30 – 1000 Brussel
  • 20u

PROGRAMMA

  • Carnaval Romain, Ouverture
    (H. Berlioz)
  • Concerto pour violoncelle
    (A. Dvorák)
    Solist: Elia Cohen Weissert
  • Rapsodie polyrythmique:
    Saturnale – Intermède – Carnaval d’été
    (J. Stens)
  • Fantasmagorie
    (A. Kosmicki)
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    (J.V. Bender)

CRM-KMC


05/04/2018 – Blankenberge

  • Casino
  • 20u

08/03/2018 – Lokeren

  • Cultureel Centrum
  • Kerkplein
  • 20u

15/03/2018 – Sittard (Nederland)

Project Lord of the Rings

  • 20u

Sittard


02/15/2018 – Brussels

  • Conservatoire Royal de Bruxelles
  • Rue de la Régence, 30 – 1000 Brussels
  • 20h

Activiteiten van 2017 zijn hier.
Activiteiten van 2016 zijn hier.
Activiteiten van 2015 zijn hier.
Activiteiten van 2014 zijn hier.
Activiteiten van 2013 zijn hier.