20/12/2016 – Leuven

  • 20u
  • Stadsschouwburg

PROGRAMMA

  • La Gazza Ladra – Ouverture – G. Rossini
  • Russian Christmas Music – A. Reed
  • Carmen Fantasy – P. de Sarasate
    arr. G. Drijvers
    Solist: Svenja Van Driessche
  • Csardas – V. Monti
    arr. M. Tamanini
    Solist: Svenja Van Driessche
  • Selections from Home Alone – J. Williams
    Arr. P. Lavender
  • Solveigs Lied – E. Grieg
    Solist: Noémie Schellens (Sopraan)
  • A Little Drummer Boy – Davis/Onorati/Simeone
    arr. D. Wambacq
    Solist: Noémie Schellens (Sopraan)
  • I’m dreaming of a white Christmas -
    I. Berlin – arr. D. Wambacq
    Solist: Noémie Schellens (Sopraan)
  • A Christmas Carol Fantasy – T. Hoshide
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    Jean-Valentin Bender

08/12/2016 – Leopoldsburg

  • 20u
  • Cultureel Centrum Leopoldsburg – Kastanjedreef 1 – 3970 Leopoldsburg

01/12/2016 – Brussel
Galaconcert ter gelegenheid van het Koningsfeest

Georganiseerd onder de hoge bescherming van de Chef Defensie
door “De Vrienden van de Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen”

Ten bate van de Sociale Werken van Defensie

  • 20u
  • Paleis voor Schone Kunsten
  • Programma: rythm and dances

PROGRAMMA

  • Cuban Overture – George Gershwin
  • Raga I, Concerto for percussion and Concert band – Wim Henderickx
    Solist: Gert François (Percussie)
  • Dances of Galánta – Zoltán Kodály
  • Pauze
  • Danzón n°2 – Arturo Márquez
  • Four Dances of Estancia – Alberto Ginastera
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

AMRG_Concert_US_NL


Gewone reservaties
via Bozar
Tel.: 02/507 82 00
Email: tickets@bozar.be
www.bozar.be

Prijzen der plaatsen
Categorie I: 40 €
Categorie II: 30 €
Categorie III: 20 €
Categorie IV: 10 €
Groupskortingen:
Min 10 personen: 10%
Min 30 personen: 20%


Reservaties VIP
via AMRG
1 plaats van Cat I en 1 drankje tijdens de pauze:
52 € per persoon


Receptie na het concert
via AMRG
Zaal Terarken

23 € per persoon


Te storten vóór 11 november 2016
op rekening BE96 0012 2399 5005
van de VZW “De Vrienden van de KMG”De storting geldt als inschrijving
(Geen groepskortingen)

Met de steun van:

WinForLife


28/10/2016 – Uccle
Georganiseerd door De Medische Component

affiche_N


20/10/2016 en 21/10/2016 – Marche-en-Famenne

  • 20u
  • Centre Culturel – Chaussée de l’Ourthe, 74
  • Gastdirigent: Maestro François Glorieux

PROGRAMMA

  • London Proms Overture – F. Glorieux
  • Orgia – F. Glorieux
  • Interludes for flute and strings – F. Glorieux
    – Incantation (lento misterioso) – Arr. P. Nieva
    – Arabesque (allegro gentile)
    – Depression (andantino dolente)
    – El Jmel (moderato)
    – Tango Loco (tempo di tango)
    – A Time for Love (lento espressivo)
    – I Love You (tempo di bossa nova)
    – Badinage (vivo)
    Solist: Yves Segers (Fluit)
  • Summer Meeting 77 – F. Glorieux
  • Improvisatie door pianist – F. Glorieux
  • She’s out of my life – T. Bahler
    Solist: F. Glorieux (Piano)
  • Still hoping for Peace – F. Glorieux
    Solist: F. Glorieux (Piano)
  • Wim de Schuiteneer Crazy Time – F. Glorieux
  • Regis Glorieux Marsch – F. Glorieux
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    Jean-Valentin Bender

16/09/2016 – Westerlo

  • 20u
  • Zaal De Zoerla – Gevaertlaan 1 – 2260 Westerlo
  • Contact
    Cultuurdienst Westerloo 014 53 92 00 – www.westerlo.be/e-loket

PROGRAMMA

  • Grand Fanfare – G. Castro d’Addona
  • Carnaval de Venise – J.B. Arban
    Solist: Bert Van Thienen (Trompet) – Arr. B. Van Thienen
  • Concerto for Trumpet – H. James
    Solist: Bert Van Thienen (Trompet) – Arr. T. Parson
  • Romeo et Juliette – P.I. Tchaikovsky
    Arr. M. Hindsley
  • Sinfonia Hungarica – J. Van der Roost
    – Attila
    – Arpad
    – Istvan
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    Jean-Valentin Bender

Westerlo


02/06/2016 – Gent

  • 20u
  • NTG-Stadstheater – Sint-Baafsplein 17 – 9000 Gent

PROGRAMMA

  • Boule de Feu – J. Hanniken
  • Night in Venice – W. Lenaerts
    – Silver glow
    – Secrets of the Dog’s Palace
    – The Four Horses
    – Epilogue : Silver glow
    Solist: Kapitein-Kapelmeester Yves Segers (Dwarsfluit)
  • Rites – J. Absil
    – Pour saluer l’aurore
    – Pour conjurer les esprits
    – Pour fêter le soleil
  • Symphony N° 0 – B. Picqueur
    – Fanfare voor Ra – God van de zon
    – Bij de bron – Lied en dans van de Feniks
    – Dood en wedergeboorte
    – Vlucht naar Heliopolis – Plechtigheid voor Ra
  • Rondo Skolion – H. Mertens
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

25/05/2016 – Berlaar

  • 20u
  • Kerk Sint Pieter & Sint Paulus – Markt 43 – 2590 Berlaar

PROGRAMMA

  • Fidelio – Ouverture – L.Van Beethoven
  • Gayaneh – A.Khachaturian
    – Sabre Dance – arr . J.Schyns
    – Dance of the young maidens
    – Gopak
    – Lullaby (berceuse)
    – Lezghinka
  • Sylvia – L.Delibes
    – Prélude – Les Chasseresses – arr . J.Schyns
    – Intermezzo et valse lente
    – Pizzicati
    – Cortège de Bacchus
  • Jazz Suite N° 2 – D.Shostakovich
    – Mars
    – Lyrische Walz
    – Dans N° 1
    – Kleine Polka
    – Walz N° 2
    – Dans N° 2
    – Finale
  • Mars van het eerste Logistiek Centrum –
    E.Geeraerts
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

lenteconcert_2016


19/05/2016 – Gent

  • 20u
  • Capitole – Graaf Van Vlaanderenplein 5 – 9000 Gent

Gastoptreden: zanger Paul Michiels

PROGRAMMA

  • Fidelio – Ouverture –
    L. van Beethoven
  • Sylvia – Suite – L. Delibes
    – Prelude – Les Chasseresses –
       Arr. J. Schyns
    – Intermezzo et valse lente
    – Pizzicati
    – Cortège de Bacchus
  • Gayaneh – Suite – A. Khachaturian
    – Sabre Dance – Arr. J. Schyns
    – Dance of the young maidens
    – Mountaineers’ dance
    – Gopak
    – Lullaby
    – Lezghinka
  • Programma Paul Michiels
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

MG_Gent


12/05/2016 – Gemmenich

  • 20u
  • Centre Sportif et Culturel – Rue César Franck 163 – 4851 Gemmenich

PROGRAMMA

  • Fidelio – Ouverture –
    L. van Beethoven
  • Danse Satanique – A. Kosmicki
  • Sylvia – Suite – L. Delibes –
    Arr. J. Schyns
    – Prélude – Les Chasseresses
    – Intermezzo et valse lente
    – Pizzicati
    – Cortège de Bacchus
  • Sensemaya – S. Revueltas –
    Arr. J. Schyns
  • Gayaneh – Suite – A. Khachaturian –
    Arr. J. Schyns
    – Danse du Sabre
    – Danse des jeunes filles
    – Danse des montagnards
    – Gopak
    – Lullaby (Berceuse)
    – Lezghinka
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

28/04/2016 – Brussel Conservatorium

  • 20u
  • Koninklijk Muziekconservatorium – Regentschapstraat 30 – 1000 Brussel

PROGRAMMA

  • Quantum Sonate – Creatie –
    L. Timmermans
  • Danse sacrée et danse profane –
    C. Debussy – Arr. D. Wambacq
    Solist: Chealsea Lane (Harp)
  • Divergences – A. Waignein
  • Symphony N° 1 – F. Cesarini
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

26/02/2016 – Koksijde

  • 20u
  • OLV Ter Duinen Kerk – Kerkplein – 8670 Koksijde

PROGRAMMA

  • Oberon – Ouverture – C.M. von Weber
  • Triple Concerto in C Major voor viool, cello en piano – L. van Beethoven
    – Allegro
    – Largo
    – Rondo alla polacca
    Viool: Ning Kam
    Cello: Justus Grimm
    Piano: Liebrecht Vanbeckevoort
  • Mythe der lente – L. Mortelmans
    Arr. Y. Segers
  • Der Rosenkavalier – Suite – R. Strauss
    Arr. J. Cober
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

17/02/2016 – Brussel Conservatorium

  • 20u
  • Koninklijk Muziekconservatorium – Regentschapstraat 30 – 1000 Brussel

PROGRAMMA

  • Anders – B. Van Beurden
  • Danse Satanique – A. Kosmicki
  • Symphony N° 4 – D. Maslanka
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

12/02/2016 – Virton

  • 19u30
  • Centre Culturel et Sportif – A la Cour Marchal 8 – 6760 Virton

PROGRAMMA

  • Fidelio (Ouverture) – L. van Beethoven
  • Sylvia – L. Delibes
    Arr. J. Schyns
  • Sensemaya – S. Revueltas
    Arr. J. Schyns
  • Symphony N° 4 – D. Maslanka
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

28/01/2016 – Herentals

  • 20u
  • C.C. ‘t Schaliken – Grote Markt 35 – 2200 Herentals

PROGRAMMA

  • Introductie en Wals uit “Der Rosenkavalier” – R. Strauss
  • Jazz Suite N° 2 – D. Shostakovich
    – Mars
    – Lyrische Walz
    – Dans N° 1
    – Kleine Polka
    – Walz N° 2
    – Dans N° 2
    – Finale
  • Ballet uit Coppelia – L. Delibes
  • Bolero – M. Ravel
  • Mars van de Logistieke Divisie – A. Depestel
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

17/01/2016 – Gent

  • 15u
  • Muziekcentrum De Bijloke – J. Kluyskensstraat 2 – 9000 Gent

PROGRAMMA

  • Festive Overture – D. Shostakovich
  • Concerto voor Hobo KV 314 – W.A. Mozart
    – Allegro aperto
    – Adagio non troppo
    – Rondo Allegretto
    Solist: Joris Van den Hauwe (Hobo)
  • Rainfall on Pink City – R. Groslot
  • Daphnis et Cloé – M. Ravel
    – Suite N° 2
  • Danzon N° 2 – A. Marquez
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

Activiteiten van 2015 zijn hier.
Activiteiten van 2014 zijn hier.
Activiteiten van 2013 zijn hier.