11/12/2015 – Brussel

  • 20u
  • Sint-Jan en Stefaan Ter Minimen – 62, Minimetraat – 1000 Brussel

10/12/2015 – Oudenaarde

  • 20u
  • Sint Josef kerk – Sint Josefplein – 9700 Oudenaarde

03 en 04/12/2015 – Leopoldsburg

  • 20u
  • Cultureel Centrum Leopoldsburg – Kastanjedreef 1 – 3970 Leopoldsburg

27/11/2015 – Brussel
Galaconcert ter gelegenheid van het Koningsfeest

Georganiseerd door “De Vrienden van het Muziekkapel van de Gidsen”

  • 20u
  • Paleis voor Schone Kunsten
  • Contact
    Bozar – Tel.: 02/507 82 00 – Email: ticket@bozar.be
  • Programma: weken van amerikaanse composers

PROGRAMMA

  • De “Brabançonne” – François Van Campenhout
  • Candide Ouverture – Leonard Bernstein
  • El Salon Mexico – Aaron Copland
  • Rhapsody In Blue – George Gershwin

Solist: Liebrecht Vanbeckevoort
6de laureaat van de Internationale Koningin Elisabeth Wedstrijd

Pauze

  • On the Town – Leonard Bernstein
  • La Fiesta Mexicana (Movement 3: Carnival) – Herbert Owen Reed
  • West Side Story – Leonard Bernstein
  • Slava – Leonard Bernstein
  • Tribute to the Guides (Mars van de 25 jaar VZW) – Yves Segers
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

Met de steun van:

WinForLife
ING


20/11/2015 – Ottignies-Louvain-la-Neuve

  • 19u30
  • Centre Culturel – Avenue des Combattants 41 – 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve

PROGRAMMA

  • Le Barbier de Séville, Ouverture -
    G. Rossini
  • Il Concerto – O. Navarro
    Solist: Van Maele David (klarinet)
  • Roumaniana – J. Absil
    – Danse de Craïova et de Caracal
    – Berceuse Mélancolique
    – Danse de Transylvanie
    – Chansons de Brasov
    – Fête populaire
  • Danse Satanique – A. Kosmicki
  • Suite de Casse-Noisette – P.I. Tchaikovsky
    – Ouverture Miniature
    – Marche
    – Danse de la Fée Dragée
    – Trepak
    – Danse Arabe
    – Danse Chinoise
    – Danse des Mirlitons
    – Valse des Fleurs
  • Andrès Contrabandista, Paso Doble -
    O. Navarro
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

30/10/2015 – Marche-en-Famenne

  • 20u
  • Maison de la culture – Chaussée de l’Ourthe 74 – 6900 Marche-en-Famenne

PROGRAMMA

  • De verkochte Bruid – B. Smetana
  • Danses Polovtiennes – A. Borodin
  • Si, Mi chiamano Mimi – G. Puccini
    Russalka’s song to the moon – A. Dvorak
    Solist: Amalia Avilan (sopraan)
  • Nessun Dorma – G.Puccini
    La Danza – G.Rossini
    Solist: Denzil Delaere (tenor)
  • The Comedians – D. Kabalevsky
  • Lippen Schweigen – F. Lehar
    Parigi o cara – G. Verdi
    Solisten: Amalia Avilàn (sopraan) & Denzil Delaere (tenor)
  • Andrés Contrabandista – Paso Doble -
    O. Navarro
  • Slava – L. Bernstein
  • Mars van het 4de Bataljon Logistiek -
    G. Devenijns
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

29/10/2015 – Leuven

  • 20u
  • Schouwburg – Bondgenotenlaan 21 – 3000 Leuven

PROGRAMMA

  • De verkochte Bruid – B. Smetana
  • Danses Polovtiennes – A. Borodin
  • Si, Mi chiamano Mimi – G. Puccini
    Russalka’s song to the moon – A. Dvorak
    Solist: Amalia Avilan (sopraan)
  • Nessun Dorma – G.Puccini
    La Danza – G.Rossini
    Solist: Denzil Delaere (tenor)
  • The Comedians – D. Kabalevsky
  • Lippen Schweigen – F. Lehar
    Parigi o cara – G. Verdi
    Solisten: Amalia Avilàn (sopraan) & Denzil Delaere (tenor)
  • Andrés Contrabandista – Paso Doble -
    O. Navarro
  • Slava – L. Bernstein
  • Mars van het Lichte Vliegwezen -
    P. Leemans
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen
    J.V. Bender

22/10/2015 – Nieuwpoort

affiche_muziekkapel_2015

  • 20u
  • Westfront Nieuwpoort – Kustweg 2 – 8620 Nieuwpoort

16/10/2015 – Ukkel

Galaconcert Medische Dienst 2015

  • 20u
  • Cultureel Centrum – Rode Straat 47 – 1180 Ukkel

PROGRAMMA

  • Ouverture Espagnole – M. Glinka
    Capricce brillant on a theme from « Jota Aragonesa »
  • El Golpe Fatal – D. Brosse
  • El Sombrero de tres Picos – M. De Falla
    – Seguidillas
    – Farruca
    – Jota
  • El Olimpo de los Diosos – O. Navarro
    – Hermes
    – Artemis
    – Hades
    – Poseidon
    – Demeter
    – Hephaestus
    – Apollo
    – Aphrodite
    – Ares & Athena
    – Zeus y Hera
  • Mars van de Medische Dienst – R. De Ceuninck
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

08/10/2015 – Flawinne

  • 20u
  • Église Notre-Dame – Rue Marcel Vandy – Flawinne

PROGRAMMA

  • TROMPETTERKORPS
    Division de Cavalerie – Y.H. Moreau
  • KOPERENSEMBLE
    Renaissance Suite – T. Susato
    – La Mourisque
    – Bransle Quatre Bransles
    – Ronde
    – Basse Danse Bergeret
    – Ronde Mon Amy
    – Pavane Bataille
  • SAX ENSEMBLE
    The Wind catcher – Ph. Glass
    – Part One
    – Part Two
    – Part Three
  • CLARINET CHOIR
    Prélude N° 2 – F. Devreese
    Eine kleine Nachtmusik – W.A. Mozart
  • Mars van de Commandos – P. Leemans
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

17/09/2015 – Arlon

  • 20u
  • Maison de la Culture – Parc des Expositions 1 – 6700 Arlon

PROGRAMMA

  • La Grotte de Fingal, Ouverture –
    F. Mendelssohn Bartholdy
  • Time for Outrage – M. Pütz
  • Danse Satanique – A. Kosmicki
  • L’apprenti sorcier – P. Dukas
  • Andrés Contrabandista, Pasodoble –
    O. Navarro
  • Mars van de Gidsen – A. Quinet
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

01/07/2015 – Brussel
Concert door een kwintet

  • 12u
  • Miniemenkerk – Miniemenstraat 62 – 1000 Brussel

PROGRAMMA

  • Ouverture tot ‘L’Italiena in Algeri’ – Giaochino Rossini
  • La Cheminée du Roi René – Darius Milhaud
  • Petite Symphonie – Charles Gounod, arr. J. Whalley
    – Adagio Allegretto
    – Andante Cantabile
    – Scherzo
    – Finale
  • Suite uit ‘de Notenkraker’ – Peter I. Tchaikovsky
    – Mars
    – Arab Dance
    – Trepak
  • I got Rhythm – Georg Gershwin

Samenstelling van het kwintet:

  • Wim Vandenbossche, dwarsfluit
  • Jos Simons, hobo
  • Eva Saliën, klarinet
  • Marc Peremans, hoorn
  • Bruno Ricci, fagot


25/06/2015 – Gent

  • 20u
  • Capitole – Graaf Van Vlaanderenplein 5 – 9000 Gent

PROGRAMMA

  • Stars Wars – J. Williams
  • An American in Paris – G. Gershwin
  • Praise Jerusalem – A. Reed
  • Die Walkure, Ouverture – R. Wagner
  • Programma Will Tura
    – Vlaanderen mijn Land
    – Ik houd van Jazz
    – Het kan niet zijn
    – Hoop doet leven
    – Eenzaam zonder jou
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

11/06/2015 – Hasselt

  • 20u
  • Cultureel Centrum – Kunstlaan, 5

PROGRAMMA

  • Stars Wars – J. Williams
  • An American in Paris – G. Gershwin
  • Praise Jerusalem – A. Reed
  • Mars van het 11e Linie Regiment –
    A.Hansotte
  • Die Walkure, Ouverture – R. Wagner
  • Programma Koen Buyse – Zornik
    – I feel Alright
    – Love Affair
    – Teenage dirt bag
    – Hurt
    – Believe in Me
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

22/05/2015 – Zelzate

  • 19u30
  • Sporthal Sint Laurens – Patronagestraat – 9060 Zelzate
  • Contact: Mevrouw Linda Michiels 09/326 96 17 of Linda.Michiels@zelzate.be

PROGRAMMA

  • De verkochte Bruid, Ouverture –
    B. Smétana

  • Valse Triste – J. Sibélius
  • Marche Slave – P.I. Tchaikovsky
  • The Sword and the Crown –
    E. Gregson
  • Symphonic Dances from West Side
    Story – L. Bernstein
  • Mars van het 2e Regiment Gidsen –
    Ed. Simon
  • Mars van de Gidsen – A. Quinet
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

23/04/2015 – Brussel

  • 20u
  • Koninklijk Muziekconservatorium – Regentschapstraat 30
  • BOZAR – Tel.: 02/507 82 00 – E-mail: ticket@bozar.be

PROGRAMMA

  • Traveler – D. Maslanka
  • Piano Concerto in G major –
    M. Ravel
    – Allegramente
    – Adagio Assai
    – Presto
    Solist: Thibaut Surugue (Piano)
  • Légère Hirondelle uit Mireille –
    Ch. Gounod
    Solist: Stephany Ortega (Soprano)
  • Moi Babino Caro – G. Puccini
    Solist: Stephany Ortega (Soprano)
  • Capriccio Italien – P.I. Tchaikovsky
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

16/04/2015 – La Madeleine (59110 – Frankrijk)

  • 20u
  • Salle du Romarin – rue Paul Doumer

PROGRAMMA

  • Carnaval Romain – H. Berlioz
  • Prélude à l’après-midi d’un faune –
    C. Debussy
  • Daphnis et Cloë: Suite n°2 – M. Ravel
  • Tableaux d’une Exposition –
    M. Moussorgsky
    – Promenade
    – Gnomus
    – Il vecchio Castello
    – Tuileries
    – Byldo
    – Ballet des poussins dans leur coque
    – Samuel Goldenberg et Schmuyle
    – Limoges, le marché
    – Catacombes
    – La cabane sur des pattes de poules
    – La Grande Porte de Kiev
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen –
    J.V. Bender

05/03/2015 – Brussel

  • 20 h
  • Koninklijk Muziekconservatorium – Regentschapstraat, 30
  • BOZAR – Tel.: 02/507 82 00 – E-mail: ticket@bozar.be

PROGRAMMA

  • Secreta – E. De Simpelaere
  • Concerto for Piccolo and Concert Band – R. Groslot
    Solist: Diana Muela Mira (Piccolo)
  • Mythe der Lente – L. Mortelmans
  • El Olimpo de los diosos – O. Navarro
  • Mars van het 1ste Regt Gidsen –
    J.V. Bender

11/02/2015 – Halle

Georganiseerd door “Koninklijke Harmonie Sinte-Cecilia Halle”

PROGRAMMA

  • Dahomeese Rapsodie – A. De Boeck
  • Hoorn Concerto nr 1 – R. Strauss
    Solist: Anthony De Vriendt (hoorn)
  • Praise Jerusalem – A. Reed
  • Ouverture à Grand Orchestre –
    J.V. Bender
  • Cap Horn – O.M. Schwartz
    Solist: Anthony De Vriendt (hoorn)
  • Till Eulenspiegels lustige streiche –
    R. Strauss
  • Mars van het 1ste Regt Gidsen –
    J.V. Bender

23/01/2015 – Herentals

Nieuwjaarsconcert 29 Bataljon logistiek

  • 20u
  • Cultuurcentrum ‘t Schaliken – Grote Markt 35 – 2200 Herentals
  • Contact: www.schaliken.be

PROGRAMMA

  • Einzugsmarsch uit de Zigeunerbaron –
    J. Strauss
  • Marche Hongroise – H. Berlioz
  • Romantic Waltz – F. Devreese
  • Valse Sacrée – F. Devreese
  • Huldigingsmars – E. Grieg
  • Marche Militaire – F. Schubert
  • The march from 1941 – J. Williams
  • Marche Turque – W.A. Mozart
  • Wals uit het Zwanenmeer –
    P.I. Tchaikovsky
  • Hongaarse Dans nr 5 – J. Strauss
  • Annen Polka – J. Strauss
  • Tritch Tratch Polka – J. Strauss
  • Mars van de Logistieke Divisie –
    A. Depstel
  • Mars van het 1ste Regt Gidsen –
    J.V. Bender

Activiteiten van 2014 zijn hier.
Activiteiten van 2013 zijn hier.