06/09/2019 – Zevenkerken

  • Zevenkerken 4 – 8200 Sint-Andries
  • 20u

PROGRAMMA

  • La grotte de fingal – F. Mendelssohn
  • Praeludium et Fuga – J.S Bach
  • Concertino für Englich Horn und Orchester – G. Donizetti
    Solist: D. Vandenabeele – Engelse Hoorn
  • Canterbury Choral – J. Van der Roost
  • Dona Nobis Pacem: “Give us Peace” – Arr. T. Huggens
  • L’ombre du vent:
    – Le cimetière des livres oubliés – L. Bômont
    – Pénélope and Julian
    – Villa Aldaya
  • Uit de Schilderijententoonstelling: Grote Poort van Kiev – M. Moussorgski
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

12/09/2019 – Binche

  • Collégiale Saint-Ursmer – Rue des Promenades – 7130 Binche
  • 19u30

PROGRAMMA

  • Poète et Paysan – F. von Suppé
  • Rapsodie hongroise n°2 – F. Liszt
  • Valse sacrée – F. Devreese
  • Marche hongroise – H. Berlioz
  • Grande Valse brillante – F. Chopin


Pauze

  • Fanfare for the Common Man – A. Copland
  • Fête polonaise – R. Chabrier
  • Pearl Harbour – J. Williams
  • Hymn to the fallen – J. Williams
  • Fantaisie Binche – S. Poulain
  • Marche de la libération – S. Poulain
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

14/09/2019 – Beveren

  • ColCC Ter Vesten – Gravenplein 2 – 9120 Beveren
  • 20u

PROGRAMMA

  • Dichter en Boer – F. von Suppé
  • Hongaarse Rapsodie n°2 – F. Liszt
  • Valse sacrée – F. Devreese
  • Conclusion – J. Segers
  • Hongaarse Mars – H. Berlioz


Pauze

  • Fanfare for the Common Man – A. Copland
  • Grande Valse brillante – F. Chopin
  • Pearl Harbor – H. Zimmer
  • Hymn to the fallen – J. Williams
  • Fête polonaise – R. Chabrier
  • Marche de la libération – S. Poulain
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

24/09/2019 – Geel

  • CC de Werft – Werftstraat 32 – 2440 Geel
  • 20u

PROGRAMMA

  • La grotte de Fingal – F. Mendelssohn
  • Concerto III – O. Navarro
    Solist: David Van Maele – Klarinet si b en Mi b
  • Hongaarse rapsodie N°2 – F. Liszt


Pauze

  • London Proms Overture – F. Glorieux
  • Ardross Castle uit Hymn of the Highlands – P. Sparke
  • Fantasy on “Rule Brittania” – J. Hartmann
    Solist: Raf Van Looveren – Kornet
  • Hymn to the fallen – J. Williams
  • Pump and Circumstance N°1 – E. Elgar
  • Marche of the British Grenadeer Guards
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

27/09/2019 – Aarschot

  • CC Het Gasthuis – Gasthuisstraat 22 – 3200 Aarschot
  • 20u

PROGRAMMA

  • La grotte de Fingal – F. Mendelssohn
  • Concerto III – O. Navarro
    Solist: David Van Maele – Klarinet si b en Mi b
  • Hongaarse rapsodie N°2 – F. Liszt


Pauze

  • London Proms Overture – F. Glorieux
  • Ardross Castle uit Hymn of the Highlands – P. Sparke
  • Fantasy on “Rule Brittania” – J. Hartmann
    Solist: Raf Van Looveren – Kornet
  • Hymn to the fallen – J. Williams
  • Pump and Circumstance N°1 – E. Elgar
  • Marche of the British Grenadeer Guards
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

04/10/2019 – Marche en Famenne

  • CC MeF – Chaussée de l’Ourthe 74 – 6900 Marche-en-Famenne
  • 20u

PROGRAMMA

  • Ouverture Banditenstreiche – F. von Suppé
  • Symphonic Variants – J. Curnow
    Solist: Simon Lequy – euphonium
  • Carnaval Romain – H. Berlioz


Pauze

  • Selections de l’operette “Der Vogelhändler” – C. Zeller
  • Concerto pour tuba et orchestre d’harmonie, opus 139 – J. Salgueiro
    Solist: Jean Xhonneux – tuba basse
  • Ouverture d’ “Orphée aux enfers” – J. Offenbach
  • Marche du 4e Bataillon Logistique – G. Devenijns
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

17/10/2019 – Hamme


24/10/2019 – Leuven

  • CC Ter Vesten – Gravenplein 2 – 9120 Beveren
  • 20u

PROGRAMMA

  • Essay for Horn – J. Segers
    Solist: Anthony Devriendt – hoorn
  • Cape Horn – Otto M. Schwarz
    Solist: Anthony Devriendt – hoorn
  • Benvenuta Suite – F. Devreese
    – Dream
    – Habanera
    – Waltz
    – Tango
  • Conclusion – J. Segers


Pauze

  • Symphonie Fantastique – H. Berlioz
    – Mijmeringen-Hartstochten
    – Een bal
    – Scène op de velden
    – Gang naar het schavot
    – Droom van een hekensabbat
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – J.V. Bender

25/10/2019 – Zaventem


07/11/2019 – Koksijde


03/12/2019 – Brussel BOZAR
Galaconcert ter gelegenheid van het Koningsfeest
en dit jaar opgedragen aan HKH Princes Elisabeth n.a.v. haar 18de verjaardag

Georganiseerd onder de hoge bescherming van Generaal Marc Compernol,
Vleugeladjudant van de Koning en Chef Defensie
door “De Vrienden van de Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen”

Ten bate van de Sociale Werken van Defensie

  • Paleis voor Schone Kunsten van Brussel
  • 20u

PROGRAMMA

  • De ouverture Dichter en Boer – Franz von Suppé
  • La belle Hélène: Vers tes autels, Jupin* – Jacques Offenbach
  • Hoffmanns Vertellingen: Barcarolle* – Jacques Offenbach
  • Carmen Fantasie voor viool en orkest – Pablo de Sarasaté
    Solist: Pauline van der Rest
  • De ouverture Benvenuto Cellini – Hector Berlioz


Pauze

  • De ouverture De Siciliaanse Vespers – Giuseppe Verdi
  • Nabucco: Slavenkoor* – Giuseppe Verdi
  • Il Trovatore: Anvil Chorus* – Giuseppe Verdi
  • La Traviata: Koor van Zigeunerinnen* – Giuseppe Verdi
  • Aïda: Triomfmars* – Giuseppe Verdi
  • Mars van het 1ste Regiment Gidsen – Jean-Valentin Bender

* Werken begeleid door het Koor van de Europese Unie


Gewone reservaties
via Bozar

Tel.: 02/507 82 00
Email: tickets@bozar.be
www.bozar.be

Prijzen der plaatsen
Categorie I: 40 €
Categorie II: 30 €
Categorie III: 20 €
Categorie IV: 10 €
Groupskortingen:
Min 10 personen: 10%
Min 30 personen: 20%


Reservaties VIP
via AMRG

1 plaats van Cat I en 1 drankje tijdens de pauze:
49 € per persoon


Receptie na het concert
via AMRG

Zaal Terarken

21 € per persoon


Te storten vóór 18 november 2019
op rekening BE96 0012 2399 5005
van de VZW “De Vrienden van de KMG”

De storting geldt als inschrijving
(Geen groepskortingen)
VIP-tickets worden na 20 november verzonden


05-06/12/2019 – Leopoldsburg


Voor verdere inlichtingen